Stacja monitoringu +48 61 873 39 38 +48 609 297 899

Usługi

Projektowanie, wykonawstwo, montaż i serwis systemów ochrony przeciwpożarowej

Stawiamy na kompleksowość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Realizację zlecenia rozpoczynamy od projektu instalacji przeciwpożarowej, który uwzględnia unikatową specyfikę każdego obiektu. W przypadku zlecenia na drzwi i ścianki przeciwpożarowe stalowe i aluminiowe samodzielnie wykonujemy zamówione produkty w naszej hali produkcyjnej. Na koniec zajmujemy się przeprowadzeniem niezbędnych prac montażowych i zabezpieczeniowych. W razie potrzeby oferujemy serwis systemów ochrony przeciwpożarowej, zarówno wykonanych przez naszą firmę, jak i zrealizowanych przez inne przedsiębiorstwa.

Działalność kontrolna

W ramach działalności kontrolnej zajmujemy się przede wszystkim przeglądem technicznym oraz legalizacją podręcznego sprzętu gaśniczego. Sprawdzamy również instalacje hydrantowe wewnętrzne i zewnętrzne, systemy tryskaczowe i zraszaczowe, systemy oddymiania oraz wszelkie inne instalacje, których zadaniem jest zabezpieczenie obiektu przed pożarem.

 

Dokumentacja przeciwpożarowa

Oferujemy naszym Klientom sporządzanie kompletnej dokumentacji przeciwpożarowej dostosowanej do unikalnej specyfiku każdego obiektu. Proponujemy opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, scenariuszy pożarowych, planów ewakuacji oraz ekspertyz technicznych z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Nasze usługi obejmują także przeprowadzanie komputerowych analiz CFD, które pozwalają na obiektywną analizę scenariuszy pożarowych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług przeciwpożarowych firmy Tel-Poż-System Iskra. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą.