Stacja monitoringu +48 61 873 39 38 +48 609 297 899

O firmie

—  Poznaj naszą firmę!

P.P.H.U Tel-Poż-System „ISKRA” Sp. z o.o.

Działamy w zakresie ochrony przeciwpożarowej od 1992 roku. Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zakres usług przeciwpożarowych: od sporządzenia ekspertyzy, przez ocenę stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, opracowanie projektu i dokumentacji technicznej, wykonanie prac montażowych i zabezpieczeniowych, aż po serwis i konserwację urządzeń i instalacji.

Aktualnie zatrudniamy ponad 60-ciu pracowników. Pracująca kadra inżynieryjna oraz monterska posiada nieodzowne uprawnienia zawodowe i kwalifikacje techniczne. Dzięki  temu jesteśmy  w stanie podjąć realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. O naszej fachowości świadczą przyznane nam certyfikaty oraz  listy referencyjne Klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi posiadają niezbędne atesty, aprobaty techniczne i świadectwa autoryzacji.

Tel-Poż-System ISKRA

Licencje, Autoryzacje, Certyfikaty

Sklep firmowy Poznań, ul. Krańcowa 11

Sklep firmowy mieści się w siedzibie głównej naszej firmy. Prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. W ofercie sklepu można znaleźć bogaty asortyment wysokiej klasy sprzętu przeciwpożarowego i artykułów BHP. Nasz personel oprócz miłej obsługi zapewnia również fachową poradę. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu. Stałym klientom i przy większych zakupach oferujemy rabat. Na życzenie Klienta realizujemy również nietypowe zamówienia.

Sklep firmowy Poznań, ul. Krańcowa 11

Sklep firmowy Poznań, ul. Garbary 80

Sklep tymczasowo przeniesiony na ul. Krańcową 11!
Serdecznie zapraszamy do drugiego naszego sklepu firmowego, który mieści się przy ul. Garbary 80 w Poznaniu. Znajdą tam Państwo szeroki asortyment artykułów przeciwpożarowych i  bhp w konkurencyjnych cenach.

Sklep firmowy Poznań, ul. Garbary 80

Warsztat

Warsztat naprawy i konserwacji sprzętu gaśniczego znajduje się przy siedzibie głównej naszej firmy. Wykonuje przegląd, serwis oraz legalizację gaśnic i hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto przeprowadzamy badanie ciśnienia i wydajności w hydrantach, pomiar szczelności węży pożarniczych oraz pomiar instalacji elektrycznych. Przyjmujemy również zużyty sprzęt gaśniczy do utylizacji. Usługi są świadczone zarówno na miejscu w warsztacie, jak i bezpośrednio w obiekcie u Klienta.

Warsztat

Hala produkcyjna

W 2012 roku uruchomiliśmy własną halę produkcyjną. Tym samym rozszerzyliśmy zakres naszych usług o produkcję aluminiowych drzwi i przegród wewnętrznych w klasach EI15 do EI60 oraz aluminiowych i stalowych oddzieleń przeciwpożarowych w klasie EI30, EI60, EI120. Produkcję opieramy o systemy firm: Aluprof, Ponzio i Konigstahl. Oferujemy własną produkcję drzwi i ścianek przeciwpożarowych stalowych i aluminiowych klasy EI30, EI60, EI120.

Hala produkcyjna