O firmie Tel-Poż-System Iskra – jesteśmy na rynku od 1992 roku

Stacja monitoringu +48 61 873 39 38 +48 609 297 899

O firmie

—  Poznaj naszą firmę!

P.P.H.U Tel-Poż-System „ISKRA” Sp. z o.o.

Nasza firma Tel-Poż-System Iskra w zakresie ochrony przeciwpożarowej od 1992 roku. Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zakres usług przeciwpożarowych: od sporządzenia ekspertyzy, przez ocenę stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, opracowanie projektu i dokumentacji technicznej, wykonanie prac montażowych i zabezpieczeniowych, aż po serwis i konserwację urządzeń i instalacji.

Aktualnie zatrudniamy ponad 60-ciu pracowników. Pracująca kadra inżynieryjna oraz monterska posiada nieodzowne uprawnienia zawodowe i kwalifikacje techniczne. Dzięki  temu jesteśmy  w stanie podjąć realizację nawet najtrudniejszych zadań i projektów. O naszej fachowości świadczą przyznane nam certyfikaty oraz  listy referencyjne Klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi posiadają niezbędne atesty, aprobaty techniczne i świadectwa autoryzacji.

Tel-Poż-System ISKRA

Licencje, Autoryzacje, Certyfikaty

Sklep firmowy Poznań, ul. Krańcowa 11

Sklep firmowy mieści się w siedzibie głównej naszej firmy. Prowadzi sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną. W ofercie sklepu można znaleźć bogaty asortyment wysokiej klasy sprzętu przeciwpożarowego i artykułów BHP. Nasz personel oprócz miłej obsługi zapewnia również fachową poradę. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu. Stałym klientom i przy większych zakupach oferujemy rabat. Na życzenie Klienta realizujemy również nietypowe zamówienia.

Sklep firmowy Poznań, ul. Krańcowa 11

Warsztat

Warsztat naprawy i konserwacji sprzętu gaśniczego znajduje się przy siedzibie głównej naszej firmy. Wykonuje przegląd, serwis oraz legalizację gaśnic i hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych. Ponadto przeprowadzamy badanie ciśnienia i wydajności w hydrantach, pomiar szczelności węży pożarniczych oraz pomiar instalacji elektrycznych. Przyjmujemy również zużyty sprzęt gaśniczy do utylizacji. Usługi są świadczone zarówno na miejscu w warsztacie, jak i bezpośrednio w obiekcie u Klienta.

Warsztat

Hala produkcyjna

W 2012 roku uruchomiliśmy własną halę produkcyjną. Tym samym rozszerzyliśmy zakres naszych usług o produkcję aluminiowych drzwi i przegród wewnętrznych w klasach EI15 do EI60 oraz aluminiowych i stalowych oddzieleń przeciwpożarowych w klasie EI30, EI60, EI120. Produkcję opieramy o systemy firm: Aluprof, Ponzio i Konigstahl. Oferujemy własną produkcję drzwi i ścianek przeciwpożarowych stalowych i aluminiowych klasy EI30, EI60, EI120.

Hala produkcyjna